kurumsal

Sektöre 1980 yılında Bastaş Grup’un kurucusu Ahmet BAŞ tarafından giriş yapan firmamızın ilk fabrikası 2000 yılında Bandırma’da hizmete açılmıştır. Kuruluşumuz 2003 yılında Tavşanlı'da 2. Üretim tesisini faaliyete geçirerek Türkiye sathında çalışmalara başlamıştır. Yıllar içinde edindiği deneyim, iş tecrübesi ve ürün-hizmet kalitesi ile 2006 yılında Kütahya Baştaş Beton Parke - Bordür İnşaat Nakliyat Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti adı altında son teknolojiyle donatılmış 3. Fabrikasını kuran Bastaş grup hizmetlerine daha geniş bir yelpazeden devam etmektedir.

Fabrikamızda günlük 2000 m2 Beton Parke, 1500 mt bordür - su oluğu, 750 m2 kumlama beton parke taşı üretimi yapılmaktadır. Toplam da 4 fabrikamızda günlük 12000 m2 Beton Parke, 10000 m2 bordür, 1500 m2 terrazo karo üretimi yapılmaktadır.

Dünya standartlarında teknoloji anlayışı ile kendini sürekli yenileyen, kalite ve müşteri memnuniyetini ilke edinen Bastaş Grup, konusunda uzman kadrosu ve tasarım ekibi ile kente ve kentlilere yakışan çağdaş alanlar sunmak için çalışmaktadır. Doğaya saygılı, çevreye duyarlı iş anlayışımızla her türlü açık ya da kapalı alan çevre düzenlemesinde Türkiye’nin en büyük firması olmak için çalışan Bastaş Grup . bu yönde yapmış olduğu uygulamalarla sektöre yeni ufuklar açmakta ve birlikte güzelleştirdiğimiz kentlerimizle gurur duymaktayız.
Parke ve bordür üretimi ve satışı alanında faaliyet gösteren firmamız entegre yönetim sistemini en üst düzeye ulaştırabilmek için aşağıdaki hususlar doğrultusunda politikasını belirlemiştir.

Sürekli olarak sağlanan kalite imajı ve iş organizasyonu ile müşterilerinin tüm beklentileri karşılayan ürünleri tam zamanında sunarak en üst düzeyde müşteri memnuniyetini sağlamak,

Önceden tedbir alarak çevre ve iş güvenliği risklerini ortadan kaldırmak yada en az seviyeye indirmek,
Yaralanma ve sağlık bozulmalarını önlemek,
Çevresel kirlenmenin önlenmesini sağlamak,
Yürürlükte bulunan çevre ve isg mevzuatlarına uygun şartları oluşturmak,
Hedeflere ulaşmak için entegre yönetim sistemimizin kurallarına uymak ve sistemimizi sürekli iyileştirmek.
Sektörde katma değer yaratan ve bu değeri ülkesiyle paylaşan, lider konumda, yenilikleri ülkemize sürekli taşıyan kurumsal bir organizasyon olmaktır.
Beton elemanları ve kent mobilyaları üretimimizde, ülkedeki standartlara uygun bir şekilde hizmet vermek, her türlü etik ve toplumsal kamu menfaatlerine uygun faaliyetlerin yenilikçi bir anlayış içinde olmak ve katkıda bulunmak için varız.
baştaş sertifikalar
baştaş sertifikalar
baştaş sertifikalar
baştaş sertifikalar
baştaş sertifikalar
baştaş sertifikalar
baştaş sertifikalar
baştaş sertifikalar
baştaş sertifikalar
baştaş sertifikalar
baştaş sertifikalar
baştaş sertifikalar
baştaş kalite

önceliğimiz sizin beklediğiniz

Bastaş grup olarak öncelikli hizmet anlayışımız her zaman işimizi en doğru ve kaliteli şekli ile yapmak olmuştur. Bu anlayışla ve işleriyle büyüyen bir firma olarak sizin hayatınızı kolaylaştırmak için hazırladığımız tüm ürün ve uygulamalarımızda, en iyi malzemeleri, en iyi işçilikle birleştirerek sunuyoruz.

Online teklif almak ve bizimle ilgili
yeniliklerimizden haberdar olabilmek için formu doldurunuz.
© 2017 ADACREATIVE