Bordür Çeşitleri

Bordür Çeşitleri

Dış alan dekorasyon uygulamalarında kullanılan taşlar birçok avantajı da beraberinde getirmektedir. Yeşil alan ile yürüyüş alanının ya da belli bariyer oluşturulmak istenen alanların belirlenmesinde kullanılan bordürler ise hem estetik bir görüntü hem de kullanım rahatlığını sunar. Bordür çeşitleri arasından seçim yaparak peyzaj çalışması içinde uygulamaya siz de yer açabilirsiniz.Bordür Nedir?


Dış alan dekorasyon uygulamasında destek olan ve peyzaj çalışmaları için kullanılan bordürler farklı model seçenekleri ile kent içinde de sıklıkla karşımıza çıkar. İki alan arasının birbirinden ayrılmasında şık bir görsellik sunan bordürler farklı çeşitlere de sahiptir.


Beton Bordürler


Bordür çeşitleri arasında yer alan beton bordür tasarımları değişen ebatlar ile sunuluyor. Kent peyzaj tasarım uygulamalarında sıklıkla karşılaştığımız beton bordürler değişen renk ve desen seçimleri ile istenen peyzaj tasarımında kolaylıkla gerçekleştirilmesine de olan sunan modellerdir.


Konur ya da iş yeri bahçelerinde de kullanılan uygun olan beton bordür alımlarında tasarım uygulamasında uygun olan ebatlara sahip ürünü kolaylıkla satın alabilirsiniz. Firmamız ürün listesinde yer almakta olan beton bordürlerin fiyatlarını ise müşteri temsilcimizden hemen edinmeniz mümkündür.


Geçmeli Bordürler


Dış alanda kullanıma uygun olan geçmeli bordür modelleri farklı bir tasarım detayını sunarak peyzaj uygulamalarında da kullanılan bordür çeşitleri arasında yer alıyor. Geçmeli bordür tasarım modellerinin yer aldığı firmamız ürün listemizden tasarım uygulamanız için uygun olan tercihi yaparak satın alma işleminizi de kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.


Ağaç Bordür


Peyzaj çalışmalarında en sık kullanılan ağaç bordür çeşitleri farklı tasarım özelliğini kazandırması sebebi ile tercih edilmektedir. Konut ya da iş yerlerinin bahçelerinin yanı sıra park tasarım uygulamalarında da ağaç bordür çeşitlerini görebilirsiniz. Peyzaj tasarım uygulamanız için uygun olan ağaç bordür çeşitleri arasından tercihinizi yaparak satın alma işleminizi ise firmamız ürün listemizden kolaylıkla gerçekleştirmeniz de mümkündür.


Bordür Nerelerde Kullanılır?


Bordür bariyer oluşturulmak istenen birçok alanda kullanıma uygundur. İki alanının birbirinden estetik bir görsellik ile ayrılmasına destek olan bordürler farklı çeşitlere ve görselliklere sahip olarak hazırlanmaktadır. Bordür sokak ve caddelerin yanı sıra park ve bahçelerde de sıklıkla karşımıza çıkar. Genel olarak beton bordür çeşitlerinin kullanımı kent yaşamı içinde daha sık görülmektedir. Bunun yanı sıra özel mülk alanlarında, ,iş yerlerinin bahçe çalışmalarında da geçmeli ve ağaç bordür tasarımlarının kullanıldığını görmek mümkündür.


Bordür Fiyatları


Bordürler dış alan dekorasyon uygulamalarında estetik ve şık bir görüntünün elde edilmesine olanak sunarken aynı zamanda bölünmesi gereken alanların da istenen şekilde ayrılmasında yardımcı olur. Farklı renk ve desen seçimleri ile sunulan bordür modelleri arasından ebat olarak da seçim yaparak satın alma işlemini tamamlayabilirsiniz. Bordür alımlarınızı firmamızın sunduğu ürün listesi içinden yaparak fiyat bilgisi için müşteri temsilcisinden destek alabilirsiniz.


Dış alan dekorasyon uygulamasında destek olan ve peyzaj çalışmaları için kullanılan bordürler farklı model seçenekleri ile kent içinde de sıklıkla karşımıza çıkar.