Dışarıdaki Eviniz Baştaş Tarafından Hazırlanıyor

Dışarıdaki Eviniz Baştaş Tarafından Hazırlanıyor

Yaşam alanlarımız sadece evlerimizle sınırlı kalmamaktadır. Modern çağda hayatımız işyerlerimiz ve evlerimiz arasında sürüp giden bir çizgideymiş gibi görünse de, aslında sadece bu ikisi arasında ilerlemiyor. Birçok alandan faydalanıyoruz ve bunların başında kamuya açık alanlar gelmektedir. Parklar, bahçeler, mesire alanları ya da ormanlar hem keyifli vakit geçirdiğimiz yerlerdir hem de nefes alanlarımızdır. Bu alanlar bizim dışarıdaki evlerimizdir. Evlerin olmazsa olmazı mobilyalar, dışarıdaki evlerimizde de bulunmaktadır ve bunlar kent mobilyası olarak adlandırılmaktadır. Kentsel mobilyalar Baştaş markası ile titiz bir şekilde hazırlanmaktadır.




Şehirlerin Aksesuarları


Hepimiz evlerimize çeşitli aksesuarlar alarak hem görsel anlamda güzelleştirmeyi amaçlarız hem de onların kullanışlı olanlarından tercih ederiz ki işlevsel olsunlar. Evlerimizde baktığımız çiçeklerin saksıları hem onlar için uygun olan modellerdir hem de evimizin görüntüsüne uygundurlar. Aynı şekilde dışarıdaki evimizin yani kentimizin de kendine ait çiçekleri vardır. Parklarda, bahçelerde ya da yol kenarlarında konumlanan çiçekler hem kentimize güzel bir görüntü sağlarlar hem de kentimizin değerini arttırırlar. Daire çiçeklik, kare çiçeklik, duvar dibi çiçeklik ve oval çiçeklik gibi modern anlayışla dizayn edilmiş kent mobilyalarından edinerek, kentinizin yaşam alanlarında güzel görüntüler elde edebilirsiniz. Oldukça şık olan bu kentsel mobilyalar bulunduğu yerin dekorasyonuna renk katarlar.


İlgili Link: Kentli Yaşamın Nefes Alanları Baştaş`ta

Kentimizin Koltukları


Evlerimizde dinlenme ya da sohbet etme amacıyla oturduğumuz koltuklar hem konforumuzu sağlarlar hem de evimizin dekorasyonuna uygun olurlar. Aynı şekilde dışarıdaki evimiz kentimizde de bu kent mobilyalarından bulunmaktadır. Birçok bank çeşidi bu alanda bizlerin karşısına çıkmaktadır. Şehrin stresini ve yorgunluğunu atmamıza yardımcı olurlar. Aynı zamanda sevdiklerimizle güzel vakitler geçirebileceğimiz bu banklar bizlerin konforunu da sağlarlar. Arkalıklı güneş bank, dış bükey bank, ladin bank, üçlü bank, güneş bank, akasya bank, arkalıklı kayın bank ve yarım daire bank güvenle ve konforla şehrinize hoş görüntü verecek kent mobilyalarındandır.


İlgili Link: Tasarımları ile Şehirlere Değer Katan Çöp Kutuları

Kent Mobilyalarının Şehrin Dekorasyonuna Uyumu


Evimize mobilya alırken diğer eşyalarla uyumlu olmasına, zevkimize uymasına ya da evin genel dekorasyonuna uygun olmasına dikkat ediyoruz. Kent mobilyaları da şehrin yapısına uygun olarak üretilir ve kent dekorasyonuna uyum sağlar. Bu sayede kentlerimiz güzel bir görünüm yakalarlar. Baştaş Grup olarak sizlere modern anlayışla üretilmiş kent mobilyalarını ulaştırıyoruz. Kentinize uygun tasarımlarla üretilen kentsel mobilyalar hakkında daha fazla bilgi almak için alanında deneyimli uzman kadromuzla iletişime geçebilirsiniz. Dışarıdaki evinizde konfora ve modernliğe kavuşabilirsiniz.



Hepimiz evlerimize çeşitli aksesuarlar alarak hem görsel anlamda güzelleştirmeyi amaçlarız hem de onların kullanışlı olanlarından tercih ederiz ki işlevsel olsunlar.
Bu kategorimizi göz atabilirsiniz : Sınır Taşları