Evin Keyif Alanı: Bahçe Peyzajı Nasıl Yapılır

Evin Keyif Alanı: Bahçe Peyzajı Nasıl Yapılır

Hepimizin hayallerini süsleyen kimimizin de kavuştuğu bahçeli evin keyif alanları olan bahçeler için birbirinden çık ve kullanışlı peyzaj fikirlerini sizler için derledik. Bahçenin peyzajı nefes alma alanınızı güzelleştirecek ve sizi güne başlarken daha iyi hissettirecek.

Bahçelerinizi Güzelleştirmek Hayal Olarak Kalmasın

Sabah kahvenizi mükemmel peyzajı ile içinizi açan bahçenize doğru içiyorsunuz, düşünmesi bile insanın içini ısıtmaya yetiyor.

Baştaş grup bahçe peyzajı için sizlere o kadar geniş bir yelpaze sunuyor ki; hayallerinizin bahçenizde bir araya gelmesi artık sizlere bir telefon kadar yakın diyebiliriz. 20 yıllık Baştaş tecrübesinin bizlere sunmuş olduğu geniş ürün yelpazesi ile mükemmel bahçeler tasarlamaya başlıyoruz:

Sağlam zemin uygulamaları;

Bahçenizin büyük ya da küçük olmasını dert etmeyin. Her bahçenin iyi bir zemin kaplamasına ihtiyacı vardır. Tüm alanın değil belirli bir alanın patika yol mantığı ile döşenmesi hem estetik güzellik katar hem de rahat hareket imkânı sağlar. Mozaik karolar, granit karolar, wash beton karolar ile kendi patikanızı ortaya çıkarabilirsiniz.

İlgili Link: Dışarıdaki Eviniz Baştaş Tarafından Hazırlanıyor

Kent mobilyaları kategorisi;

Kent mobilyaları kategorisinde bulunan ürünlerle birlikte, bahçenizde oturma ve dinlenme alanları yaratabilirsiniz. Duvar dibi büyük çiçeklikler ile evin etrafın yeşillendirirken bahçe sınırlarınızı da belirleyebilirsiniz. Örneğin bahçenizin içinde oluşturacağınız çardak ve orada bulunduracağız kare piknik masası ile yaz kış piknik yapabileceğiniz bir alana sahip olabilirsiniz.

Beton elemanları;

Ürün yelpazesinde bulunan ve kurtarıcı parçalar olarak da tanımlayabileceğimiz beton elemanları ana zemini belirlerken yol gösterici olacaktır. Çiçek havuzlarınızı ve sınırları belirlerken tercih edeceğiz bu ürünler sayesinde, dayanıklı ve estetik görüntüye sahip bir alan yaratabilirsiniz.

İlgili Link: Sokak ve Bahçeler Daha Modern Hale Geliyor

Dünya Standartlarında Kaliteli Ürünler ile Mükemmel Dokunuşlar

Baştaş grup, dünya standartlarının ışığında üretim sağlayan ve yaşama sunduğu değer ile tanınan bir firmadır. Dekorasyonun e yapı elemanlarının kalitesi üreticinin tekelinde iken onunla neler yapılacağı yaratıcı zihinlerin eseri olarak ortaya çıkar.

Kaliteden Ödün Vermeyin

Evlerinizin bahçelerini dekore ederken sınırların dışına çıkmak ve kendi alanınızda özgürce tasarlamak istediğinizde sizlere Baştaş desteği sunuyoruz. 20 yılı aşan tecrübenin ve mimari bilgisinin meyvelerini birlikte toplamaktan büyük mutluluk duyduğumuzu bilmenizi isteriz. Yapı ürünlerinde kalitenin ne denli önemli olduğunu estetik başarının yanı sıra kaliteli ürünün de uzun kullanım için önemsenmesi gerektiğini biliyor ve bu doğrultu da üretim gerçekleştiriyoruz.

Baştaş ile Her Alan Daha Güzel

Sokaklarınızdan evlerinize, evlerinizden bahçelerinize uzanan kentli yaşamının modern görüntüsünü sizler de çok seveceksiniz. Doğal olanı doğal ile taçlandıran Baştaş, evinizin keyif alanı bahçenizi dekore ederken yanınızda!

Hepimizin hayallerini süsleyen kimimizin de kavuştuğu bahçeli evin keyif alanları olan bahçeler için birbirinden çık ve kullanışlı peyzaj fikirlerini sizler için derledik.