Karo Çeşitleri

Karo Çeşitleri

Kent yaşamında ideal dış alan dekorasyon çalışmasının hazırlanmasında yardımcı olan karolar farklı çeşitlere sahiptir. Son derece şık ve oldukça dikkat çeken özelliklerin yanı sıra farklı görsellere sahip olan modeller de karo çeşitleri içinde yer almaktadır. Siz de kullanım alanınız için uygun olan karo model çeşitleri içinden seçiminizi firmamızdan yaparak satın alam işleminizi de hemen gerçekleştirebilirsiniz.Karo Nedir?


Dış alan dekorasyon çalışmasında kullanılan karolar kent tasarım uygulamalarında sıklıkla tercih edinen taşlardır. Sadece şehir peyzaj çalışmalarında değil aynı zamanda özel mülk alanlarında da görsel olarak istenen etkiyi sunan karo taşları değişen seçenekleri ile yürüyüş yollarının ve alanların hazırlanmasında destek olur.


Granit Karolar


Granit özelliğe sahip olan karo taşlar estetik olarak oldukça ideal bir forma sahip olan özel taş seçenekleri içinde yer alıyor. Göz alıcı bir güzelliği tasarım içinde elde etmenize destek olan granit karo taş tasarım uygulamaları pek çok farklı alanda uygulaması yapılabilen ürünler içinde yer alıyor. Firmamız ürün listesinden granit taş modellerini inceleyebilirsiniz.

İlgili Link; Karolar


Wash Karolar


Karo model çeşitleri arasında yer alan wash karo modelleri doğal çakıl taşlarının uyumlu renk birlikteliği ile hazırlanan özel tasarımlardır. Son derece hoş görselliğe sahip olan wash beton taşları aynı zamanda dayanıklılığı ile de yıllar boyu dekorasyon çalışmanız içinde yer alabilecek olan ürünlerdir. Sadece kent peyzaj tasarım planlamasında değil kamu binalarında ya da özel mülkünüze ait olan yerlerde dış alan uygulamalarında da wash karo taşını kullanabilirsiniz. Wash karo taşın ideal forma sahip olan görüntüsünü iç alanda istenen görsel etki içinde kullanmanız mümkündür.


Mozaik Karolar


Mozaik karo taş çeşidi kent peyzaj tasarımlarının yanı sıra özel mülk alanlarında da sıklıkla karşımıza çıkan taşlardır. Farklı peyzaj tasarım uygulamalarında kendine yer edinen mozaik taşları firmamız ürün listesinden inceleyerek kolaylıkla satın alıp uygulamayı gerçekleştirmenin avantajını elde edebilirsiniz.


Yönlendirici Karolar


Şehir içinde ya da belli kamu binalarında yönlendirmenin doğru şekilde yapılabilmesi için özellikle sarı renk ile tasarlanan özel karo taş tasarımlarıdır.
İlgili Link; Görme Engelli Uyarıcı Karolar


Karoların Kullanım Alanları


Şehir planlaması içinde kent sakinlerinin ve ziyaretçilerinin kullanımına özel olarak hazırlanan çeşitli uygulamalar yer alır. Bu uygulamalar arasında yer alan yürüyüş yolları, parklar, bahçeler, toplanma alanları ve buna benzer birçok yerde karo taşları görsel olarak da hoş bir etki sunması açısından kullanılmaktadır. Sadece kent yaşamı içinde sokak ve cadde tasarım çalışmalarında değil aynı zamanda konut ve iş yerlerinin bahçe alanlarındaki peyzaj çalışmalarında da karo taşlarından yararlanılmaktadır. Mozaik, granit ve wash karo taş çeşitlerine sahip olan karolar kendi içinde de değişen görsellikleri ile firmamız ürün listesinde yer almaktadır.


Değişik peyzaj tasarım uygulamalarında kullanılabilmekte olan karo taşlar bahçe ve parkalarda da istenen özel ve güzel etkinin sağlanması için tercih edilebilir. Kaliteli ürün seçimlerini sunan firmamızdan temin edebileceğiniz karo taşları uzun yıllar boyu kullanmanın da avantajına sahip olabilirsiniz.


Karoların Fiyatları


Dış alan dekorasyon çalışmalarında kullanılmakta olan karo taş tasarım modelleri farklı çeşitlere sahip olarak sunuluyor. Uygulama yapılacak olan içinden uygun olan karo taş çeşidini ve görselini belirleyerek ürünü firmamızdan kolaylıkla satın alabilirsiniz. Granit, wash ve mozaik tasarım içeriklerine sahip olan karo taş tasarımları farklı fiyatlar ile sunulur. Siz de bu tasarım modelleri içinden uygulamanız için en uygun olan karo taşı seçerek satın alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Fiyat bilgisini ise hemen firmamız müşteri temsilcisinden yapabilirsiniz.


Kent yaşamında ideal dış alan dekorasyon çalışmasının hazırlanmasında yardımcı olan karolar farklı çeşitlere sahiptir. Son derece şık ve oldukça dikkat çeken özelliklerin yanı sıra farklı görsellere sahip olan modeller de karo çeşitleri içinde yer almaktadır.