Parke Taşı Çeşitleri

Parke Taşı Çeşitleri

Parke taşları sokak ve caddelerde istenen dekorasyon tasarımına uygun olarak hazırlanabilen beton taşlardır. Betonun soğuk etkisinden kurtulmanıza destek olan parkeler farklı tasarım detayları ile hazırlanır. Değişen renk ve desen seçimleri ile sunulan parkelerin uygulanmasında ise peyzaj tasarımına uygun olan tercihlere de yer açılabilmektedir.Damla Parke


Damla parke taş tasarım uygulamaları ile hazırlanan tasarımları park, bahçelerin yanı sıra sokak ve caddelerde de kullanılmaktadır. Damla modellere sahip olan parke taşları ortam içinde farklı tasarım uygulamalarına sahip olup sadece kent içindeki peyzaj tasarımlarında değil konut ve iş yerlerinin bahçelerinde de yer verilebilmektedir.


Kumlama Parke


Kent peyzaj tasarım uygulamalarında kullanılmakta olan parke taş çeşitleri arasında kumlama beton parke taşları da yer almaktadır. Yürüme yollarının yanı sıra alanlarda kullanılmakta olan kumlama beton taşları ile son derece ideal alanların yaratılması mümkün olur.


Düz Parke


Beton parkeler içinde en çok tercih edilen düz parke taşları farklı ebat seçimleri ile hazırlanıyor. Sokak caddelerde yer alan birçok beton parke çeşidi düz parke çeşitleri ile hazırlanmaktadır. Düz parke renklerinde sade seçimler daha çok tercih edilmek ile beraber farklı desen seçimleri ile sunulan tasarımlara da yer verebilirsiniz.


Petek Parke


Petek beton parke modelleri betonun soğuk etkisinden arınmak için ideal olan tercihler içinde yer alıyor. Kolay kurulum avantajına sahip olan petek parkeleri park, bahçelerde kullanmak mümkün olurken aynı zamanda konut ve iş yerlerinin dış alan dekorasyonlarında da tercih edilebilmektedir.


Prizma Parke


Prizma beton parkeleri dayanıklı olan seçimler ile sunulmakta olup alanda hoş bir görselliğinde elde edilmesine olanak sunar. Kolay montajlanması sebebi ile kısa sürede istediğiniz zemin döşemesini de edinmeniz prizma parke çeşitleri sayesinde mümkün olmaktadır.


Kilit Parke


Beton parke denilince akla ilk gelen parke çeşitleri arasında yer alan kilit parke okul bahçelerinden konut bahçelerine kadar pek çok alanda tercih edilmekte olan taşlardır. Farklı renk ve desen seçenekleri ile hazırlanabilecek olan zemin kaplamasına yer verilme olanağını da sunan kilit parkeleri de firmamızdan hemen satın alabilirsiniz.


Parke Taşı Kullanım Alanları


Beton parke taşları dayanıklılığı ile bilinen taşlardır. Ağırlıklara dayanım göstermekte olan parke taşı aynı zamanda değişen hava koşullarında da herhangi bir zarar görmez. Su birikintisinin zeminde oluşmasında da engel olan parke taşları ekonomik fiyat seçenekleri ile sunulmaktadır. Kullanım sonrasında sökümü ile tekrar montajının da yapılması mümkün olan parke taş çeşitlerini firmamızın ürün listesi içinden seçerek satın alma işleminizi de gerçekleştirebilirsiniz.


Parke Taşı Fiyatları

Beton parke taş modelleri değişen peyzaj tasarım içeriklerinde kullanıma uygun olan taşlardır. Değişen çeşitlerinin yanı sıra renk ve desen seçeneklerine de sahip olan beton parke taşları dayanıklı yapısı ile yıllar boyu kullanım olanağına da sahip olmanıza destek olur. Ekonomik fiyat seçenekleri ile sunulmakta olan parke taşlarının fiyatları ile ilgili bilgi almak ya da fiyat teklifini almak için ise firmamızın müşteri temsilcisi ile iletişime geçebilirsiniz. Kaliteli tercihlerin yer aldığı beton parke taş tasarım çeşitlerini firmamızın ürün listesinden kolaylıkla temin edebilirsiniz.


Parke taşları sokak ve caddelerde istenen dekorasyon tasarımına uygun olarak hazırlanabilen beton taşlardır. Betonun soğuk etkisinden kurtulmanıza destek olan parkeler farklı tasarım detayları ile hazırlanır.