Wash Beton

Wash Beton

Wash beton taşları olarak adlandırılan taşlar aslında günümüzde de geçmişte de mimari çalışmalarda sıklıkla karşımıza çıkan taşlardır. Yıllara meydan okuyan bu taşlar bu özelliği ile de birçok kişi tarafından özellikle tercih edilmektedir. Merdiven basamaklarından yürüyüş yollarına kadar farklı alanlarda karşımıza çıkabilen wash beton taşları estetik olarak da şık bir görüntü sunan özel ve değerli taş seçenekleri içinde bulunur.Wash Beton Nedir?


Wash beton taş olarak isimlendirilmek ile beraber günümüzde farklı alanlarda karşımız çıkan fakat isminden emin olmadığınız tasarım taşlarıdır. Dere taşı, tamburlanmış taş ya da pondima taş gibi farklı doğal taşların uyumlu renk seçenekleri ya da tek renk tercihi ile belirlenerek preslenme ve diğer işlemlere maruz kalarak birleştirilmesi yöntemi ile elde edilen taşlardır. Doğal taşlar ile hazırlanmasının yanı sıra özel işlemler ile de dayanıklılığın artırılmasıyla wash beton taşları yıllar boyu dayanım gösteren özel taş ürünlerdir. Merdiven basamaklarında, yürüyüş yollarında ve daha birçok mimari çalışma içinde kendine yer edinebilen taşları estetik bir görüntünün de elde edilmesinde destek olur.


Wash Beton Özellikleri


Wash beton taş tasarım uygulamaları dere taşı, pondima gibi doğal çakıl taşlarının bir araya getirilmesi ile hazırlanıyor. Uyumlu renklere yer açıldığı gibi tasarımda tek renk seçeneğine de yer verilebiliyor. Beğeninize ya da tasarımınıza uygun olan model tercihini yaparak wash beton taş tasarımlarında sahip olmanın avantajını sizde elde edebilirsiniz.


Kaymayı önleme özelliğine sahip olan wash beton taşları merdiven basamakları, yürüyüş yollarında kullanıma da uygundur. Sadece dış tasarım detaylarında değil aynı zamanda ev ve iş yerlerinin iç mimari çalışmalarında da şık detaylara yer veren wash beton taşlarının alımından iki farklı tasarım içeriğine yer açılarak yer döşemesinde farklı ve şık bir çalışmanın hazırlanması da mümkün olur.


Wash Beton Nerede Kullanılır?


Wash beton taş tasarımları farklı uygulamaları ile birçok alanda kullanıma uygun olarak hazırlanır. Dış mekânda yürüyüş yollarında ve merdiven basamaklarında da sıklıkla karşımıza çıkmasının temel sebebi kaymayı önleyen özelliğidir. Hazırlanmasında doğal taş kullanımına yer açılan wash beton taşları pek çok işleme maruz kalarak dayanıklılığı da artırılmıştır. Böylelikle uzun yıllar boyu kullanıma uygundur.


Wash beton taşları kaymayı önleme özelliği ile sağlık merkezleri ve okul gibi alanlarda sıklıkla tercih edilmek ile beraber estetik tasarım içerikleri ile mimariye de destek olan özelliğe sahiptir. İç alanda ya da dış alanda kullanım için uygun olan wash beton taşları arasından seçiminizi yaparak ürün kullanımın ayrıcalığını da elde edebilirsiniz.


Wash Beton Kullanımının Avantajları


Wash beton taşları doğal çakıl taşlarının bir araya getirilmesi sonrasında presleme ve daha birçok işlem ile hazırlanan özel taşlardır. Dayanıklılığı artırılan taşlar yıllar boyu kullanım avantajı sağlaması ile bilinir. Bunun yanı sıra tamamen doğal taşlar ile hazırlanmakta olan wash beton taşları estetik ve şık bir görsellik kazandırması sebebi ile mimari çalışmalarda da kendine yer edinmektedir. Farklı renge sahip doğal çakıl taşlarının bir araya getirilmesinin yanı sıra tek renge ve özelliğe sahip olan taşlarında bir araya getirilmesi ile hazırlanabilmektedir.


Mimari çalışmalarda kimi zamanda iki farklı tasarım uygulamasında yer açılarak belli tasarım görsellerine ya da çerçeve uygulamalarının hazırlanmasında da kullanılabilmektedir. Ev ve iş yerlerinde kullanıma uygun olan wash beton taşları aynı zamanda kent peyzaj tasarım uygulamalarında da karşımıza çıkıyor. Bu şık ve estetik görünüme sahip olan taşlara sahip olarak kullanım avantajını da elde etmek için hemen firmamızdan model seçiminizi yaparak ürün alım işleminizi de ihtiyacınıza ve tasarım içeriğinize göre belirleyebilirsiniz.


Wash Beton Sipariş


Wash beton taş tasarımları farklı ebatlarda hazırlanmaktadır. Hazırlanan tasarım uygulamalarından sizin için ideal olan ebat ve model seçimlerinizi yaparak satın alma işleminizi de tamamlayabilirsiniz. Wash beton taş siparişiniz de kararsız kalmanız durumunda firmamızın müşteri temsilcisinden destek alarak uygulama yapacağınız alana göre seçiminizi de kolaylıkla gerçekleştirme şansınız bulunuyor. Dayanıklı üretim özelliğine sahip olan wash beton taşını satın alarak uzun yıllar güven ile kullanmanın da avantajlarını elde edebilirsiniz.


Wash Beton Fiyatları


Wash beton taşı olarak bilinen ve doğal çakıl taşlarının bir araya getirilmesi sonucunda elde edilen taş çeşitleri arasında seçimlerinizi renk uyumuna ya da uygulama yapacağınız alana olan uygunluğuna göre belirleyebilirsiniz.


Wash beton taşları iç mimari alanında destek olan tasarım özelliklerine sahip olmak ile beraber aynı zamanda merdiven ve yürüyüş yolu gibi dış alan uygulamalarında da sizlere yardımcı olur. Kaymayan yapısı sebebi ile güven ile her mevsim kullanıma uygun olan wash beton taşları farklı ebatlara ve özelliklere sahip olması sebebi ile değişen fiyat seçenekleri ile sizlere sunuluyor. İhtiyacınıza uygun ebat ve özelliklere sahip olan wash beton taş seçiminiz akabinde müşteri temsilcimizden fiyat teklifinizi de kısa bir süre içinde alabilirsiniz.


Wash Beton Alım İşlemi


Wash beton taşlarının kullanım alanının son derece geniş olmasının yanı sıra yıllara dayanım gösteren özelliği ile de en çok tercih edilen taş çeşitleri içinde yer alıyor. Kent mimari çalışmalarından özel mülk alanlarına kadar pek çok alanda karşımıza çıkan wash beton taşları doğal çakıl taşları ile hazırlanır. Değişen ebat ve değişen görsellikleri ile sunulan wash beton taş seçiminizi beğeninize ya da kullanım alanınıza uygunluğuna göre belirleyerek satın alma işleminiz için ise firmamızın müşteri temsilcisinden destek alabilirsiniz. Uygulama alanınız için gerekli olan ebat ve yeterli wash beton taş alımına yer açarak bu özel taşı kullanmanın avantajını elde edebilirsiniz.


Wash beton taşları olarak adlandırılan taşlar aslında günümüzde de geçmişte de mimari çalışmalarda sıklıkla karşımıza çıkan taşlardır. Yıllara meydan okuyan bu taşlar bu özelliği ile de birçok kişi tarafından özellikle tercih edilmektedir.